O nás

O nás

Penzion U Kostihů leží v samém srdci Lednicko-valtického areálu na okraji města Valtice. Nachází se v klidném prostředí, obklopují ho vinohrady a ovocné sady, ale do centra je možné se vydat pěšky (cca 15 minut pomalou chůzí). V blízkosti penzionu jsou cyklistické, vinařské a turistické stezky a plno lichtenštejnských památek.

Ubytovací služby poskytujeme již od roku 2003 a mnoho našich zákazníků se k nám velmi rádo vrací. Penzion U Kostihů je rodinný penzion, v němž se snažíme pro hosty vytvořit příjemné prostředí. Nabízíme ubytování v 8 pokojích (19 pevných lůžek):

  • 4 dvoulůžkové pokoje
  • 2 třílůžkové apartmány
  • 1 čtyřlůžkový apartmán
  • 1 jednolůžkový pokoj

Na penzionu není stálá recepce, proto prosíme cca 30 minut před příjezdem volejte na mobilní číslo uvedené v kontaktech. Děkujeme.

Jako naši hosté můžete využít uzavřené parkoviště, místnost pro úschovu kol, wifi připojení, pingpongový stůl, dětské pískoviště. Na základě domluvy Vám můžeme sjednat zapůjčení kol nebo servis Vašich kol v místních půjčovnách.

V letním období se můžete na zahradě penzionu osvěžit v bazénu nebo se slunit na rozkládacích lehátkách či trávníku.

V areálu penzionu se nachází také malý vinný sklep, který je možno využít k posezení a ochutnávce vína, lze domluvit také raut či prezentaci vína. Roh zahrady vedle vchodu do sklepa tvoří vydlážděný prostor vhodný ke grilování, ale posedět si můžete také na terase penzionu nebo v jídelně, kde se podávají snídaně. K dispozici je zde i zahradní gril.

V ceně ubytování 7 a více nocí je zahrnuta i snídaně, která se podává formou bufetu. Sezónně k snídani přikládáme také vlastní výrobky z produkce naší zahrádky nebo rodinné zemědělské firmy (vejce, ovoce a zelenina).