O nás

O nás

Penzion U Kostihů leží v samém srdci Lednicko-valtického areálu na okraji města Valtice. Nachází se v klidném prostředí, obklopují ho vinohrady a ovocné sady, ale do centra je možné se vydat pěšky (cca 15 minut pomalou chůzí). V blízkosti penzionu jsou cyklistické, vinařské a turistické stezky a plno lichtenštejnských památek.

Ubytovací služby poskytujeme již od roku 2003 a mnoho našich zákazníků se k nám velmi rádo vrací. Penzion U Kostihů je rodinný penzion, v němž se snažíme pro hosty vytvořit příjemné prostředí. Nabízíme ubytování v 8 pokojích (19 pevných lůžek):

  • 4 dvoulůžkové pokoje
  • 2 třílůžkové apartmány
  • 1 čtyřlůžkový apartmán
  • 1 jednolůžkový pokoj

Jako naši hosté můžete využít uzavřené parkoviště, místnost pro úschovu kol, wifi připojení, pingpongový stůl, dětské pískoviště. Na základě domluvy Vám můžeme sjednat zapůjčení kol nebo servis Vašich kol v místních půjčovnách.

V letním období se můžete na zahradě penzionu osvěžit v bazénu nebo se slunit na rozkládacích lehátkách či trávníku.

V areálu penzionu se nachází také malý vinný sklep, který je možno využít k posezení a ochutnávce vína, lze domluvit také raut či prezentaci vína. Roh zahrady vedle vchodu do sklepa tvoří vydlážděný prostor vhodný ke grilování, ale posedět si můžete také na terase penzionu nebo v jídelně, kde se podávají snídaně. K dispozici je zde i zahradní gril.

V ceně ubytování 4 a více nocí je zahrnuta i snídaně, která se podává formou bufetu. Sezónně k snídani přikládáme také vlastní výrobky z produkce naší zahrádky nebo rodinné zemědělské firmy (vejce, ovoce a zelenina).